Działo się! Dzisiaj 8.05 klasy 5b i 3a dumnie reprezentowały naszą szkołę podczas tegorocznej Parady Schumana. Tym razem przenieśliśmy się nad Dunaj, przywdziewając barwy Węgier! Było kolorowo, głośno i niezwykle radośnie. Nasza reprezentacja prezentowała się fantastycznie, a wszystko to dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów oraz niesamowitym dekoracjom. Te piękne rekwizyty i oprawa wizualna to efekt wspólnej pracy dzieci oraz niezastąpionego zespołu nauczycieli. Ogromne podziękowania za kreatywność i serce włożone w przygotowania należą się paniom Magdalenie Różańskiej, Aleksandrze Jakubowskiej, Magdalenie Ochej oraz Anetcie Lewandowskiej. Dziękujemy wszystkim uczniom za godne i radosne reprezentowanie naszej szkoły – po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy ważną częścią wielkiej, europejskiej rodziny. Brawo 5b i 3a!

