Zajęcia z mikroskopami 

Dnia 17 czerwca 2024 w klasie III „c” odbyły się zajęcia przyrodnicze z wykorzystaniem mikroskopów, lup i małych lornetek. Dzięki uprzejmości nauczycieli przyrody pani Magdalenie Stockiej i Dorocie Kaniewskiej uczniowie mogli obejrzeć pod mikroskopem: łuskę cebuli, kroplę krwi, głowę pszczoły, skrzydło ważki, pantofelka, włos itp. Dzieci są przygotowane do rozpoczęcia nauki przyrody w klasie IV. Bardzo dziękujemy pani Magdzie i Dorocie.

 GALERIA

 

Dzień Rodziny 

Dnia 19 czerwca 2024 roku klasa III „c” przedstawiła program artystyczny dla swoich rodziców, z okazji obchodzonego niedawno Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności: aktorskie, muzyczne, taneczne. Rodzice usłyszeli wiersze: „Żuraw i czapla”, „Spóźniony słowik”, „Żuk”, „Zakochana żaba”, „Chory kotek”, „Okulary”, „Leń”, „Paweł i Gaweł”. Rodzice obejrzeli także dwa tańce w wykonaniu całej klasy i wysłuchali utworów zagranych na pianinie przez naszą uczennicę Martynę. Program został opracowany i przygotowany przez panie: Alicję Jaworską i panią Urszulę Dudę.

GALERIA

TANIEC-kliknij

 

Piknik przed wakacjami.

Dnia 20 czerwca 2024 roku klasa III „c” wraz z nauczycielami panią Alicją Jaworską i Urszulą Dudą wybrała się do Parku Sienkiewicza na piknik. Po dotarciu na miejsce dzieci odpoczywały na swoich kocykach, a potem wspólnie grały w gry stolikowe, karty, piłkę, rakietkę, bawiły się w chowanego, ganianego itp. Później dzięki uprzejmości ratownika medycznego pana Tomasza Grochulskiego i pielęgniarki pani Katarzynie Mechula, dzieci uczestniczyły w pokazie pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantoma. Pełni wrażeń, bogatsi o nowe doświadczenia, w dobrych humorach dzieci wróciły do szkoły.

GALERIA