Podziekowanie Szlachetna Paczka 2

Po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wybraliśmy jedną z rodzin i przygotowaliśmy dla Niej wyjątkową paczkę na święta.

Przygotowane przez naszą szkołę prezenty dostarczyliśmy do magazynu  12.12.2025, a  następnego dnia trafiły one  do wybranej przez nas Rodziny. Zrealizowaliśmy zgłoszone przez Nich potrzeby.

W przygotowanie paczki zaangażowała się cała społeczność naszej szkoły. Poprzez taką akcję, nie tylko okazaliśmy serce i wsparcie potrzebującym, pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.

Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy obsługi – działając razem potwierdziliśmy, że dobro to wynik dzielenia.

Z całego serca pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Waszą niezwykłą hojność, poświęcony czas, zaangażowanie oraz wsparcie, które okazaliście w ramach Szlachetnej Paczki. Wasza pomoc nie tylko zmienia rzeczywistość potrzebujących, ale także inspiruje innych do działania i angażowania się w pomoc. To dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się lepszym miejscem.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc, aby wspólnie zmieniać życie innych na lepsze.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Magdalena Stocka

Dorota Kaniewska

Justyna Żuchowska

 

GALERIA